безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів

Запчастини Metabo

Купити запчастини в інтернет-магазині Метабо

Знайти необхідну Вам запчастину Метабо можна натиснувши Тут

 


Дізнатись про наявність запчастин Метабо, зробити замовлення чи отримати консультацію можна за телефонами:

Продаж запчастин:

067-194-90-98

Сервісний центр:

095-312-62-17
068-397-70-35

Відділ продажів:

0800-504-406 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів)

066-580-38-08
098-513-84-84

Також можна зв'язатись з нами по e-mail:

info@metabo-instrument.com.ua

Німецька компанія Metabo на світовому ринку вже майже 100 років. Вона була заснована у 1924 році. На сьогодні компанія постачає у широкому асортименті на світовий ринок якісний електроінструмент для професійного, промислового та побутового використання. Електроінструмент Metabo має незмінний попит, завдяки найвищим стандартам якості, високої надійності та продуктивності. Ці характеристики забезпечуються насамперед тим, що з моменту заснування і до сьогодні Metabo самостійно виробляє більшу частину комплектуючих для своєї продукції..

Компанія має офіційні представництва у багатьох країнах світу. Є представництво і у Києві. А з 2009 року працює перший фірмовий магазин електроінструменту Метабо в Україні. Окрім повного асортименту продукції концерну Метабо, тут можна підібрати витратні матеріали та запчастини метабо.

При цьому компанія Metabo гарантує постачання запчастин протягом 8 років з моменту припинення випуску моделі. Тому купити запчастини метабо не буде проблемою. У їхньому підборі завжди буде надано консультаційну допомогу менеджерів. А доставка запчастин здійснюється в будь-який регіон України зручним для клієнта способом.

Наявність оригінальних запчастин у широкому асортименті дозволяє постачати їх до сервісних центрів по всій Україні.

Багатий асортимент популярного німецького бренду сьогодні реалізується у сотні країн світу.  Перфораторидрилі  та штроборізи Metabo використовуються в найсуворіших умовах на різних будівельних майданчиках, при обробці металу, деревини, каменя, а також у побутових умовах.

Приваблює їх компактність, зручність та безпека. Все це враховується у кожному винаході, у кожному виробі Metabo.